Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Skladník/ skladníčka s NZV v logis.centre pri Galante. Nepožadujeme žiadne predchádzajúce skúsenosti - preškolíme Vás! Doprava z okolia ZDARMA!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Gáň
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
4,72 EUR/hod.4,72€ + výkonnostný bonus + príplatky + stravné lístky

Popis práce

- miesto výkonu práce je logistické centrum Gáň (pri Galante)

Náplň práce:
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- kompletizovanie úloh na paletu tzv. pickovanie
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

Doprava je zabezpečená z nasledovných miest:
Boldog - Čierny Brod – Diakovce - Dlhá nad Váhom - Dolná Streda - Dolné Saliby – Galanta – Hájske - Horná Kráľová - Horné Saliby - Horný Čepeň – Jelka – Kajal – Kameničná – Kolárovo – Komárno – Košúty - Kráľov Brod - Králová nad Váhom - Kráľova pri Senci – Matúškovo – Močenok – Mostová - Nebojsa (GA) – Neded - Nový Dvor – Okoč – Pata – Pezinok - Pusté Úľany – Reca – Selice – Senec – Sereď – Sládkovičovo - Stredný Čepeň – Šaľa - Šaľa Veča – Šintava – Šoporňa – Tešedíkovo – Topoľníky - Trhová Hradská - Trnovec Nad Váhom – Trstice – Váhovce - Veľká Mača - Veľké Úľany - Veľký Grob - Veľký Meder – Viničné – Vlčany – Žihárec

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer na pracovnú zmluvu
- nepožadujeme prax ani skúsenosti - možnosť zaučenia
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- možnosť získania výkonnostného bonusu
- doprava zo širokého okolia zadarmo
- zabezpečené ubytovanie zadarmo
- koordinátor na každom nástupe
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu

hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- v prípade, že nemáte preukaz na vozík, je potrebné absolvovať školenie ZADARMO
- vstupná lekárska prehliadka
- výpis z Registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Horal
Tel.: 0918 574 873
E-mail: poslať životopis
ID: 3987999  Megjelentetés dátuma: 16.10.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 4,72 EUR/hod.