Riaditeľ spoločnosti

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiac3000€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta hľadáme skúseného manažéra, ktorý riadil strojársky podnik. Pracovná príležitosť pre cieľavedomého, dominantného a sebaistého lídra.

Úspešný kandidát by mal mať ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore technického zamerania alebo to môže byť skúsený manažér s ekonomickým vzdelaním (Podnikový manažment, riadenie podniku, manažment výroby). Zároveň očakávame, aby mal kandidát silné technické, praktické a analytické myslenie.

Skúsenosť s riadením strojárskeho podniku je podmienkou!

Náplň práce:
-riadenie a organizácia výroby po stránke technickej, technologickej i personálnej
-koordinácia výrobného procesu
-operatívne riešenie vzniknutých problémov vo výrobe
-zostavovanie kapacitných plánov a následná kontrola optimálneho využívania výrobných, prevádzkových a
personálnych kapacít

Ponúkame

-motivačné mzdové ohodnotenie
-dôkladne nastavený sociálny program
-stabilná spoločnosť
-služobný automobil

Požadujeme

-VŠ II. stupňa v odbore s technických zameraním (chemické technológie) alebo ekonomickým zameraním (podnikový manažment, riadenie podniku, manažment výroby)
-min. 5 ročná prax s riadením výroby (cca 250 ľudí)
-vysoká miera technického, analytického a praktického myslenia
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3978808  Megjelentetés dátuma: 29.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac