Hlavný účtovník s Angličtinou na úrovni B2

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500 brutto/mesiac - mzda závisí od seniority kandidáta

Popis práce

Pre nášho významného klienta priamo do kmeňového stavu spoločnosti obsadzujeme pozíciu hlavný účtovník/ účtovníčka
Ak máte ekonomické vzdelanie, 5 ročné skúsenosti na pozícii hlavného účtovníka a anglický jazyk na pokročilej úrovni, tak hľadáme priamo Vás.

Náplňou práce úspešného kandidáta:

• navrhuje koncepciu a metodiku ekonomického riadenia vypracovaním vnútorných predpisov pre vedenie účtovníctva v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami
• v zmysle zákonných ustanovení stanovuje postup pre spracovanie mesačnej závierky a ročnej uzávierky a zabezpečuje ich vykonanie
• predkladá VÚF návrh na vysporiadanie zistených škôd na majetku spoločnosti
• zabezpečuje styk s externými kontrolnými orgánmi, audítormi a pod. a výsledky kontrol predkladá VÚF na prerokovanie
• vykonáva finančné plnenie spoločnosti voči štátnemu rozpočtu
• vykonáva finančné odvodové plnenie spoločnosti
• vykonáva platobný styk v tuzemsku a zahraničí
• zabezpečuje uloženie dokumentov do predarchívnej starostlivosti v zmysle vnútropodnikového predpisu o archivácii dokumentov spoločnosti
• navrhuje vyradenie majetku z evidencie za útvar financií a predkladá ho na schválenie VÚF spoločnosti
• v spolupráci so správou budov spracováva priznanie k dani z nehnuteľnosti
• spracováva podklady k DPH vrátane daňového priznania
• spracováva návrh na vykonanie inventarizácie majetku spoločnosti a predkladá ho VÚF na schválenie

Ponúkame

* práca v príjemnom kolektíve
* kvalitné zaškolenie
* MultiSport karta
* dotované závodné stravovanie
* flexibilná pracovná doba

Požadujeme

Vzdelanie v ekonomickom odbore
Microsoft Office 365 - pokročilý

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3974107  Megjelentetés dátuma: 25.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac