Upratovanie v obchodnom reťazci v Bratislave, práca vhodná pre mužov aj ženy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
4,99 EUR/hod.4,99€ + 4€ stravný lístok + príplatky za prácu cez víkend

Popis práce

Vašou úlohou bude:
- umývanie podláh (aj s pomocou umývacieho stroja)
- zoskupovanie vozíkov vo vnútri aj vonku
- upratovanie sanity (toalety)
-staroslivosť o poriadok na parkovisku
- upratovanie predajne a priestorov pre zamestnancov
- vyprázdňovanie odpadkových košov
- dokladanie tovaru
- plniť úlohy podľa zadania nadriadeného/vedúceho zmeny

Ponúkame

- práca na stabilnom pracovisku
- práca aj cez víkendy
- konzultantka, ktorá sa o Vás postará počas celého pracovného procesu
- rovnaká mzda pre mužov a ženy
- možnosť dlhodobej spolupráce
- zaujímavé platové ohodnotenie
- ranné aj poobedné zmeny

Požadujeme

- občiansky preukaz
- preukaz poistenca
- číslo bankového účtu, kde ti vyplatíme mzdu
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami - nie starší ako 2 roky od dátumu vystavenia (ak ho nemáš pomôžeme ti s vybavením)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3968936  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 4,99 EUR/hod.