Vernosť sa vypláca! Pracuj u nás od septembra do decembra ako skladník s NZV a odmena ťa neminie!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
8/2020
5,05 EUR/hod.824€ základná mesačná mzda + 3,83€/stravný lístok + príplatky a výkonnostný bonus

Popis práce

- miesto výkonu práce - logistický park pri Senci
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- kompletizovanie úloh na paletu tzv. pickovanie
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

Ponúkame

*Dostačujúce platové ohodnotenie + bonusy a odmeny za výkony a nadčasy a nočné zmeny,
práca na pracovnú zmluvu
*stravné lístky v hodnote 3,83 eur/deň ZDARMA
*práca na 3 zmeny
*zaučenie pracovníka a školenie ZDARMA
*pridelený koordinátor
*doprava ZDARMA zabezpečená zo smerov:
1. smer: Veča, Šaľa, Diakovice, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor, Pusté Úľany, Veľký Grob,
Réca, Boldog, Senec
2. smer: Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri
Senci
3. smer: Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné,
4. smer: Dunajská Streda, rázcestie Vieska, rázcestie Holice, rázcestie Blatná na Ostrove, rázcestie Báč,
Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec

Požadujeme

- platný preukaz na NZV
- lekárska prehliadka (preplatené)
- výpis registra trestov
- ochota pracovať na 3 zmeny (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- bezúhonnosť
- nástup v požadovanom termíne

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Horalová
Tel.: +421907735279
E-mail: poslať životopis
ID: 3968842  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 5,05 EUR/hod.