Senior Inžinier kvality

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Kežmarok
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacod 1200€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadáme skúseného Inžiniera kvality.

Úspešný kandidát by mal mať skúsenosti v oblasti kvality z výrobnej spoločnosti. Dôležitou podmienkou je aktívna znalosť nástrojov kvality a komunikatívna úroveň anglického jazyka.

Náplň práce:
* Komunikácia so zákazníkmi a vybavovanie ich požiadaviek
* Sledovanie a vykazovanie kľúčových ukazovateľov kvality zákazníka (napr. Ppm, 8D / CAR)
* Podpora projektov fázy 5-8 PEP
* Zodpovednosť za prípravu a schválenie zákazníka a interne požadované výstupy kvality, ako sú PPAP,
ECN...
* Optimalizácia procesov v oblasti kvality
* Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov v oblasti kvality
* Práca s nástrojmi kvality (FMEA, 8D reporty...)
* Zodpovednosť za dokumentáciu podľa požiadaviek zákazníka
* Vykonávanie pravidelných auditov
* Starostlivosť o zákazníkov pri zákazníckych návštevách ( nutné byť flexibilný v prípade vycestovania za
zákazníkom do zahraničia)
* Spolupráca s ostatnými oddelenia pri riešení problémov
* Znalosť systému, nástrojov a noriem kvality

Ponúkame

-práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
-flexibilný pracovný čas
-osobnostný a kariérny rast
-príspevok do DDS
-jazykové kurzy a iné odborné školenia
-benefity a iné zamestnanecké výhody

Požadujeme

-skúsenosti v oblasti kvality z výrobnej spoločnosti
-aktívna znalosť nástrojov kvality
-Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
-húževnatosť, samostatnosť, komunikatívnosť a zodpovednosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3936399  Megjelentetés dátuma: 11.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac