Kontrolór kvality na operatívnom oddelení

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
od 1100€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho významného klienta, ktorý zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby na medzinárodnej úrovni, hľadáme Kontrolóra kvality na operatívne oddelenie.

Posilňujeme pracovný tím u klienta a ide o novo vytvorenú pracovnú pozíciu. Úspešný kandidát by mal byť maximálne orientovaný na výsledky a zároveň by mal mať výborné analytické myslenie. Dôležitou požiadavkou je komunikatívna úroveň anglického jazyka a pokročilá znalosť programov MS Office (hlavne Excel a PowerPoint).

Náplň práce:
- nepretržitý monitoring denných kvalitatívnych ukazovateľov logistických diep a následná analýza dosahovaných výsledkov s cieľom udržať požadované štandardy spoločnosti
- denný kontakt s vedúcimi jednotlivých diep
- analýza auditov diep, detekcia najčastejších chýb a v spolupráci navrhnúť opatrenia na odstránenie týchto chýb, následný monitoring a kontrola spätných väzieb od zástupcov diep a príprava školení pre personál depa
- tvorba týždenných a mesačných KPI, ich analyzovanie, návrhy na zlepšovanie jednotlivých ukazovateľov a následný reporting nadriadenému
- v spolupráci s oddelením Customer Service denný monitoring prichádzajúcich spätných väzieb od zákazníkov, ich analyzovanie, návrh opatrení na odstránení najčastejšie sa opakovaných podnetov
- kontrola KPI centrálneho HUBu, resp. lokálnych HUBov v rámci siete spoločnosti a následný reporting HUB managerovi resp. svojmu nadriadenému
- aktívna účasť a návrhy opatrení na celkové zvyšovanie kvalitatívnych ukazovateľov spoločnosti
- aktívna účasť na nových projektoch, koordinácia postupov s príslušnými dotknutými oddeleniami

Ponúkame

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat + ročné odmeny
- rôzne školenia, akcie pre zamestnancov

Požadujeme

- skúsenosti na podobnej pozície v rámci spoločnosti poskytujúcej zásielkové služby
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- silná orientácia na výsledok, výborné analytické myslenie
- pokročilý užívateľ programov MS Office

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3898652  Megjelentetés dátuma: 28.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)