Plánovač výroby

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ASAP
od 1100€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorý je výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel, obsadzujeme pracovnú pozíciu: Plánovač výroby.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý má skúsenosti z výrobného prostredia a s plánovaním výroby, resp. s internou logistikou.

Dôležitou požiadavkou je aktívna znalosť anglického jazyka. Zároveň očakávame u kandidáta výborné komunikačné a organizačné zručnosti.

Náplň práce:
-riadenie toku objednávok a plánovanie výroby
-komunikácia s vedúcimi jednotlivých výrobných liniek v rámci oddelení závodu
-určovanie priorít, riešenie problémov
-vykonávanie a kontrola objednávok v rámci danej skupiny klientov (plánovanie výrobnej kapacity, potvrdenie objednávky a komunikácia so zákazníkom)
-starostlivosť o zákazníka a riadenie sťažností (interné a externé) s cieľom udržať vysokú úroveň spokojnosti zákazníkov (denná komunikácia s klientmi, obchodnými zástupcami, dopravnými spoločnosťami, správa vzoriek, návrhy na zlepšenie),
-podávanie správ - denný rozvrh, týždenný rozvrh, plnenie harmonogramu podľa potreby
-podporovať vykonávanie zlepšovacích návrhov pre procesy v rámci logistického oddelenia
-účasť na poradách a príprava reportov

Ponúkame

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- 150 EUR odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- jazykové kurzy
- odborná príprava s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu
- parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu (stravné lístky v cene 4,00 EUR)
- firemné akcie (deň otvorených dverí atď.)
- vitamínové balenie

Požadujeme

-ukončené min. stredoškolské vzdelanie s maturitou (technický alebo ekonomický smer)
-min. 1 rok prax z internej logistiky
-skúsenosti z výrobného prostredia sú podmienkou
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
-výborné organizačné a komunikačné zručnosti
-analytické a praktické myslenie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3870510  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)