Advokátsky koncipient

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP
od 1000€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy sa posudzuje individuálne podľa skúseností) + variabilná zložka mzdy + iné benefity

Popis práce

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zameriava na poskytovanie kvalitných a komplexných právnych služieb, hľadáme Advokátskeho koncipienta s prirodzenou ctižiadostivosťou a chuťou odborne rásť.

Úspešný kandidát by mal mať ukončené vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa v odbore právo, ktorý má ambíciu sa ďalej rozvíjať a získavať nové vedomosti a skúsenosti. Náš klient kladie dôraz na neustály rozvoj a poskytovanie kvalitnej právnej pomoci, ktorá je založená na vzájomnej dôvere a rešpekte.

Hľadáme kandidáta, ktorý je komunikatívny, má príjemné a reprezentatívne vystupovanie a zároveň má zmysel pre tímovú prácu.

Tvojou náplňou práce bude:
- príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
- príprava a pripomienkovanie rôznych zmlúv a zmluvnej dokumentácie
- komunikácia s klientmi
- vypracovávanie právnych podaní
- zastupovanie klientov na súdoch, pred inými orgánmi štátnej správy
- vedenie príslušnej administratívnej agendy

Advokátsky koncipient vykonáva všetky uvedené činnosti pod vedením a dohľadom advokáta. Náš klient ponúka komplexné zaškolenie. Pracovná pozícia si vyžaduje cestovanie a kandidát bude mať k dispozícii služobné vozidlo.

Ponúkame

- minimálne základná mzda od 1000€ brutto (konečná výška mzdy sa posudzuje individuálne v závislosti od skúseností kandidáta)
- variabilná zložka mzdy v závislosti od výkonu
- polročné a koncoročné odmeny
- stravné lístky v hodnote 4,50€
- zabezpečený pitný režim
- práca v príjemnom pracovnom prostredí v mladom kolektíve
- možnosť osobnostného rastu a sebarealizácie
- možnosť vzdelávať sa v anglickom jazyku – bezplatné hodiny angličtiny počas pracovnej doby
- možnosť ďalšieho vzdelávania vo forme interných, ale aj externých školení – zamestnávateľ uhrádza rôzne odborné semináre na prehĺbenie odborných vedomostí zamestnancov
- k dispozícii vlastná knižnica s odbornou literatúrou
- možnosť bezplatne parkovať v rámci areálu
- práca na zaujímavých projektoch
- teambuildingové aktivity, rôzne športové aktivity

Požadujeme

- ukončené vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa v odbore právo - Podmienkou
- samostatný a aktívny prístup k práci
- chuť sa vzdelávať a odborne rásť
- flexibilita
- znalosť anglického jazyka je výhodou nie podmienkou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3870433  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy sa posudzuje individuálne podľa skúseností) + variabilná zložka mzdy + iné benefity