Šéf - elektromontér

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacOd 1600 € brutto+ diéty a príplatky na živnosť 19€/h- 21€/h

Popis práce

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou priemyselných zariadení pre spoločnosti v drevospracujúcom priemysle, hľadáme kandidáta na pozíciu ŠÉF - ELEKTROMONTÉR so skúsenosťami a ochotou cestovať.

Miesto výkonu práce je Prešov, realizácia a samotná implementácia je priamo u zákazníka v zahraničí, v rámci Európy. ( prevažne 3 týždne mimo SVK, 3 týždne na SVK )

Hlavnou náplňou práce bude:
- Rozoberanie, následné označenie, uskladnenie, prípadne príprava na transport elektro častí liniek.
- Zmontovanie častí, prípadne celých mechanických liniek (elektro časti)
- Oživenie liniek
- Práca prevažne v zahraničí
- Vedenie 10 až 15 členného tímu mechanikov

Ponúkame

-obedy len za 0,06€
-príjemný a dynamický kolektív
-možnosť odborného rastu
-flexibilná pracovná doba

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdelanie v elektropriemysle
- Čítanie technickej dokumentácie, čítanie elektroschém
- Ochota cestovať ( prevažne 3 týždne mimo SVK, 3 týždne na SVK )
- Elektrovyhláška vyhláška 24

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3821280  Megjelentetés dátuma: 29.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 EUR/mesiacOd 1600 € brutto+ diéty a príplatky na živnosť 19€/h- 21€/h