Kalkulant - konštrukčné oddelenie v automotive

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP
od 900€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta) + mesačné prémie + 13. a 14. plat a iné benefity

Popis práce

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu: Kalkulant na technické oddelenie.

Tvojou náplňou práce bude:
-spracovanie kalkulácie, vyžiadanie si cenových ponúk od potencionálnych dodávateľov, konzultovanie kalkulácie v rámci technického oddelenia prípadne vedenia projektov a predaja
-príprava podkladov k spracovaniu zákazníckeho dopytu pre MA porady
-starostlivá a detailná kontrola požiadaviek zákazníka (technických, kvalitatívnych, baliacich, zasielania...) v spolupráci s jednotlivými oddeleniami
-stanovenie priorít pri kapacitných problémových miestach vo výrobe
-komunikácia s výrobou na dosiahnutie kalkulovaných taktových časov
-kontrola verzií výkresov na relevantné obchodné a technické zmeny
-podpora osoby zodpovednej za projekt pri výrobe vzoriek

Miesto výkonu práce je Žarnovica s možnosťou ubytovania zdarma.

Ponúkame

-13. a 14. plat vyplácaný pravidelne vo výške základnej mzdy v závislosti od kvality práce a flexibility
-mesačné prémie
-flexibilná pracovná doba
-bezplatná autobusová linka ZH - Žarnovica a späť
-príspevok na dopravu vo výške 100€ mesačne v závislosti od vzdialenosti
-v prípade potreby zabezpečené bezplatné ubytovanie pre zamestnancov zo vzdialenejších regiónov
-akcie pre zamestnancov a bezplatný detský letný tábor
-zabezpečené stravovanie a 2 x týždenne ovocný bufet

Požadujeme

-ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru
-skúsenosti s konštrukciou v automobilovom alebo strojárskom priemysle
-znalosť aspoň jedného z uvedených jazykov - nemecký alebo anglický jazyk - na komunikatívnej úrovni
-samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3806473  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta) + mesačné prémie + 13. a 14. plat a iné benefity