Összeszerelő operátor (autóipar, Győr)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Győr
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
730 - 1 030 EUR/mesiac730€ + 300€ odmeny

Popis práce

Alkatrészek komissiózása
Festett autóalkatrészek vizuális ellenőrzése
Termék munkautasítás alapján történő összeszerelése
Összeszerelt késztermék átadása végellenőrzésre
Tiszta és biztonságos munkakörnyezet fenntartása

Ponúkame

Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
Cafeteria
Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
Jó hangulatú, családias légkör

Požadujeme

Logisztika folyamatainak, működésének alapszintű ismerete
Egyéni- és csapatmunkára való hajlandóság
Terhelhetőség és megbízhatóság
Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Három műszakos munkarend vállalása

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3802895  Megjelentetés dátuma: 5.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 730 - 1 030 EUR/mesiac730€ + 300€ odmeny