Nenáročná práca v Novom Meste nad Váhom ako operátor výroby na trvalý pracovný pomer

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
700€ základná mzda + 65€ variabilná zložka mzdy + nárok na 13. a 14. plat + príplatky

Popis práce

Hľadáme operátorov výroby pre medzinárodnú spoločnosť v Novom Meste nad Váhom.

Náplňou práce je:
- montáž vnútorných a vonkajších spätných zrkadiel.
- montáž smeroviek.

Práca na 3 zmeny, 7,5 hodinový pracovný čas.

Doprava zabezpečená firemným autobusom na zmeny počas pracovných dní:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany (Banka) - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).

Ponúkame

- variabilná zložka mzdy 65€
- 13. a 14. plat
- zabezpečené stravovanie v hodnote 0,50€
- stravné lístky v hodnote 3,60€
- odmena vo výške až 200€ za doporučenie nového zamestnanca
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 200 km k sídlu zamestnávateľa)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
- zabezpečená firemná doprava zo smeru Trenčín, Piešťany (Vrbové)

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- zodpovedný prístup k práci
- absolventi sú vítaní

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3701144  Megjelentetés dátuma: 24.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€ základná mzda + 65€ variabilná zložka mzdy + nárok na 13. a 14. plat + príplatky