Pracovník v automotive priemysle Hlohovec - nové pozície

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700

Popis práce

Vašou náplňou práce bude

•informovanie nadriadeného o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch
•zabezpečovanie a udržiavanie čistoty na pracovisku
•dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
•plnenie pokynov nadriadených pracovníkov
•kontrola kvality výrobkov
• kontrola podľa predpísaného postupu
•dodržiavanie základov kvality
•vykonávanie pracovných operácií na základe pokynov z pracovného postupu
•možnosť polyvalencie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
•podávanie návrhov na zlepšenie
•účasť na školeniach a zvyšovaní kvalifikácie podľa pokynov zamestnávateľa
•plnenie iných úloh na základe pokynov nadriadeného

Ponúkame

- zvýšenie mzdy na základe spokojnosti zamestnávateľa (individuálny prístup)
- priemerná mzda od 720 € do 800 € brutto
- základná mzda od 670 €/hod. brutto
- poobedný príplatok
- nočný príplatok
- príspevok na cestovné
- mesačný bonus do výšky 131 €
- 13. plat
- závodné stravovanie

Požadujeme

- dlhodobá spolupráca
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Ťažký
Tel.: +421917110783
E-mail: poslať životopis
ID: 3693052  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700