Vedúci a riadiaci pracovník upratovacieho tímu, Hlohovec, 1 zmena - predák

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď / dohodou
4,35 €/hod + variabilná zložka 15 % + prémia za prítomnosť 100 €

Popis práce

monitoring denných aktivít, stanovenie a komunikácia priorít;
plánovanie, riadenie a optimalizácia práce manipulačných pracovníkov;
plánuje, riadi a optimalizuje prácu pracovníkov ;
priebežne sleduje výkon a správanie podriadených, dáva spätnú väzbu na ich výkon, správanie, silné a slabé stránky, jasne formuluje očakávania a osobné ciele;
zodpovedá za dodržiavanie pracovnej disciplíny, za plné využitie pracovnej doby svojich podriadených pracovníkov, za dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku, dodržiavanie predpisov BOZP, PO a ochrany ŽP;
zabezpečuje príslušnú administratívu na oddelení, vykonáva príslušné personálne úkony, najmä spravovanie dochádzky, dodržiavanie pracovno-právnych predpisov;
intenzívne komunikuje so zástupcami iných oddelení na riešení problémov a vzniknutých situácií – je kontaktnou osobou na zverenom úseku služieb – upratovania v celom závode;
vykonáva interné audity zamerané na kvalitu práce svojich podriadených;
v prípade nutnej potreby (PN, dovolenka, choroba) zabezpečuje výpomoc na zverenom úseku v plnom rozsahu práce na pozícií manipulačný robotník - upratovač

Ponúkame

Pracovná doba: pondelok – piatok (7,5 hod. ranné zmeny)
Možné individuálne zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe a po ďalších odpracovaných mesiacoch
Prémia za prítomnosť - 100 €
Variabilná zložka - 15 %

Požadujeme

- skúsenosti s riadením pracovníkov (do 20 zamestnancov)
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- ochota pracovať na pridelených úlohách
- skúsenosti s podobnou náplňou práce výhodou
- skúsenosti s upratovacími službami výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Kovářová
Tel.: +421915776129
E-mail: poslať životopis
ID: 3645669  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,35 €/hod + variabilná zložka 15 % + prémia za prítomnosť 100 €