Stavbyvedúci telekomunikačných sietí s par. 22 alebo par. 23

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1400€ základná mzda + 40% variabilná zložka mzdy

Popis práce

Práce sa vykonávajú na území celého Slovenska, podľa potreby v rámci viacdňových turnusov.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- koordinovanie prác na výstave a inovácii telekomunikačných sietí (práca s optickou a metalickou technológiou)
- vytváranie harmonogramu výstavby na realizovaných stavbách
- zabezpečovanie vecných, kvalitatívnych a finančných plnení,
- zastupovanie spoločnosti v konaniach v zmysle stavebného zákona
- pravidelný reporting
- vedenie stavebného denníka

Ponúkame

- stravné poskytnuté aj počas dovolenky a PN
- 4 dni voľna navyše (nad rámec dovolenky)
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby u zamestnávateľa (mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- ako pracovný nástroj: notebook a mobilny telefón hradený zamestnávateľom
- príspevok na ubytovanie do výšky 150€

Požadujeme

Vyhláška 508/2009 - par. 22 Samostatný elektrotechnik alebo par. 23 Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky.

- flexibilita, orientácia na cieľ, schopnosť plánovať, organizačné schopnosti
- stredoškolské vzdelanie s elektro zameraním
- odborná prax min. 3 roky
- anglický jazyk pasívne - čítanie

Výhodou:
- vodičský preukaz C,E,T
- pečiatka odbornej spôsobilosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3621551  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400€ základná mzda + 40% variabilná zložka mzdy