Pracuj ako skladník na VZV v Trnave

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
770€/mesiac brutto základ + 135 € bonusy + 4 € stravné lístky bez zrážky

Popis práce

Skladník/vodič VZV.
Práca na 3 zmeny od pondelka do piatka (nadčasy cez víkend vopred ohlásené)

NÁPLŇ PRÁCE:
- zaskladnenie, vyskladnenie, nakládka, vykládka,
- príprava a skladovanie manipulačných jednotiek,
- vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
- príprava tovaru, vyloženie/naloženie, zaskladnenie a kontrola tovaru
- dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
- čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
- expedícia, skladovanie, triedenie, skladanie a čistenie prázdnych obalov
- príprava dokumentácie

MZDOVÉ PODMIENKY:
- základná mzda 755 €/mesiac brutto
- nočný príplatok
- bonusy do 135 €/mesiac brutto (nárok od začiatku pracovného pomeru pri splnení kritérií)
- stravné lístky v hodnote 4 € plne hradené zamestnávateľom (bez zrážky zamestnancovi)
- narodeninové poukážky v hodnote 35 €
- relaxačné poukážky (nárok podľa dĺžky pracovného pomeru a dochádzky, vyplácané 2x ročne)
- 13. plat vyplácaný 2x ročne

Ponúkame

Práca v dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Možný kariérny rast.
Kompletné zaškolenie.

Požadujeme

- spôsobilosť na vedenie VZV
- dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť pracovať samostatne,
- skúsenosti so skladovaním tovaru,
- VÝHODOU skúsenosti v logistike vo výrobných podnikoch
- VÝHODOU platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (platnosť obnovíme)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3620883  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 770€/mesiac brutto základ + 135 € bonusy + 4 € stravné lístky bez zrážky