Pravidelná brigáda v Senci so zabezpečenou dopravou-skladník, manipulant

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
2,95€ brutto/ hodina + 0,50€ dochádzkový bonus + stravný lístok v hodnote 3,40€

Popis práce

Vašou náplňou práce bude:
- ručná vykládka jednotlivých kartónov
- štítkovanie a balenie tovaru
- ukladanie tovaru na palety
- práca na ranné a poobedné 8-hodinové zmeny:

Ponúkame

- pravidelná práca
- SL v hodnote 3,40€ za každú odpracovanú zmenu
- 2-zmenná prevádzka
- mesačné vyplácanie
- možnosť záloh
- doprava ZDARMA zabezpečená zo smerov:
1. smer: Veča, Šaľa, Diakovice, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob,
Réca, Boldog, Senec
2. smer: Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri
Senci
3. smer: Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné,
4. smer: Dunajská Streda, rázcestie Vieska, rázcestie Holice, rázcestie Blatná na Ostrove, rázcestie Báč,
Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec

Požadujeme

- spoľahlivosť
- bezúhonnosť
- ochota a chuť pracovať
- fyzická zdatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Žiaková
Tel.: +421917745919
E-mail: poslať životopis
ID: 3446678  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2,95€ brutto/ hodina + 0,50€ dochádzkový bonus + stravný lístok v hodnote 3,40€