Ponuka práce na leto v potravinárskej výrobe v Ilave - aj pre študentov! (Pomocný pracovník)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kpt. Nálepku 749/90, 019 01 Ilava, Trenčiansky kraj, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,00€/hod - 4,50€/hod. + stravný lístok 3,50 €

Popis práce

Chceš si zarobiť v lete? Práca vhodná aj pre študentov s perspektívou na 2 mesiace.

Pracovná náplň:
- vykonávanie pomocných prác vo výrobe, zrovnávanie výrobkov, vyberanie nekvalitných výrobkov, obsluha baliaceho, máčacieho, natieracieho stroja, dokladanie a skupinové balenie, odoberanie zabalených výrobkov, skladanie do kartónov, kompletizácia výrobkov, lepenie štítkov, ukladanie na paletu a iné podobné práce.
- násyp hmoty do stroja, práca s ručným paletovým vozíkom, nie je potrebné oprávnenie na riadenie VZV

4-zmenná prevádzka s 8 hod. pracovnou dobou:
- 2 x ranná - 5:40-13:40
- 2 x poobedná - 13:40-21:40
- 2 x nočná - 21:40-5:40
- 2 x voľno

Ponúkame

- príplatky za POOBEDNÚ zmenu 0,30 €/hod.
- príplatky za NOČNÚ zmenu 1,50 €/hod.
- príplatok za SOBOTU a NEDEĽU 1,50 €/hod.
- dochádzkový bonus vo výške 50 €
- prémiový bonus vo výške do 14 % zo základnej mzdy
- stravný lístok v hodnote 3,50 €
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov

- po odpracovaní 12 hod. zmeny príplatok 5€ za zmenu

Požadujeme

- vek od 18 rokov
- k výkonu práce potrebný zdravotný potravinársky preukaz
- ochota pracovať na zmeny
- pracovitosť, ochota učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3133672  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,00€/hod - 4,50€/hod. + stravný lístok 3,50 €