Retrakár priamo v Trnave

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
877€ brutto

Popis práce

Vodič retraku

NÁPLŇ PRÁCE:
- zaskladnenie, vyskladnenie, nakládka, vykládka,
- príprava a skladovanie manipulačných jednotiek,
- vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
- príprava tovaru, vyloženie/naloženie, zaskladnenie a kontrola tovaru
- dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
- čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
- expedícia, skladovanie, triedenie, skladanie a čistenie prázdnych obalov
- príprava dokumentácie

MZDOVÉ PODMIENKY:
- priemerná mesačná mzda od 712 do 917 € brutto

- základná mesačná mzda 712€ brutto
- nočný príplatok 0,80 €/hod - mesačne od 30 do 60 € brutto podľa počtu nočných zmien
- mesačné bonusy do výšky 135 € mesačne brutto
- príspevok na cestovné 10 € mesačne

- 13.plat vyplácaný 2x ročne
- stravné lístky s 80% príspevkom zamestnávateľa
- športovo-relaxačné a narodeninové poukážky

Ponúkame

Práca v dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Možný kariérny rast.
Kompletné zaškolenie.
Bonusový systém:
- špeciálny bonus počas skúšobnej doby do výšky 100 € mesačne (prvé 3 mesiace)
- mesačné bonusy až do výšky 135 € mesačne
(nárok po skúšobnej dobe)
Sociálny program:

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny,
- ochota pracovať nadčas,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť pracovať samostatne,
- dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky
- skúsenosti so skladovaním tovaru
- VÝHODOU skúsenosti v logistike vo výrobných podnikoch
- VÝHODOU platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (platnosť obnovíme)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3105365  Megjelentetés dátuma: 17.6.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 877€ brutto