Ponúkame zaujímavú prácu na montáži pri NMnV - motivačné ohodnotenie, bezplatná doprava z okolia

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
6.6.2016
Mzdové podmienky (brutto)
650€ - 680€/brutto

Popis práce

- pracovník/čka na výrobnej montážnej linke
- práca vhodná aj pre absolventov bez praxe!
- 3 zmenná alebo 4 zmenná prevádzka (8 hodinové alebo 12 hodinové zmeny)
- skrátený úväzok (možnosť plánovania zmien dohodou)

Náplň práce: obsluha strojov a zariadení na montážnej linke, skontrolovať výrobky (výroba svetlometov).

Ponúkame

- BEZPLATNÁ DOPRAVA zabezpečená z Trenčína, Trenčianskej Turnej, Tr. Stankoviec, Bodovky, Beckov, NM, Stará Turá, Myjava, Piešťany
- stravné lístky 3,30€ za každú odpracovanú zmenu
- pri 4 zmennej prevádzke: 1 zmena = 2 stravné lístky
- výkonnostná odmena až do 40 % zo základnej mzdy

Požadujeme

- schopnosť a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2828776  Megjelentetés dátuma: 27.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650€ - 680€/brutto