Brigáda pre študentov - možnosť prispôsobenia zmien rozvrhu (práca v Trnave) (Robotník)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
od 2,80 do 3,30 hod. - možný zárobok v čistom od 24 € za zmenu (pre študentov)

Popis práce

Práca v Trnave
Pomocné práce v sklade - vhodné skôr pre mužov, podmienka vek 18 rokov
Pracuje sa na 3 zmeny od pondelka do piatka (pracovné soboty ranné)
Zmena 7,5 hod., možnosť nadčasov
Flexibilita pri výbere/výmene pracovných zmien
Zabezpečené komplet pracovné oblečenie

MZDA:
3,30 €/hod. brutto - ranná, poobedná
3,50 €/hod. brutto - nočná
BONUSY pri flexibilite a ochote nastúpiť ASAP až do výšky 9,90 € vo forme stravných lístkov

NÁPLŇ PRÁCE:
- balenie materiálu podľa inštrukcií
- prekladanie materiálu v sklade
- manuálna kontrola zabalených paliet
- kontrola pomocou elektrickej váhy
- písomná evidencia pracovných úkonov
- hlásenie chýb a anomálií

Požadujeme

Manuálna zručnosť, logické myslenie, zodpovedný prístup k práci, flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2821331  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2,80 do 3,30 hod. - možný zárobok v čistom od 24 € za zmenu (pre študentov)