Hľadáme šikovných pokladníkov/čky, pridaj sa k nám!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec, Modra, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,89€/hod.

Popis práce

Hľadáme nových kolegov na pozíciu pokladníka/čky - predavača/čky.
Ak ste komunikatívny a spoľahlivý, hľadáme práve Vás!
Práca vhodná aj pre študentov, mamičky!

Čo bude Vašou náplňou práce?
- blokovanie tovaru na pokladni - práca s hotovosťou,
- byť prívetivý a bezkonfliktný k zákazníkom.

Miesto výkonu práce: Pezinok, Modra, Senec, Bernolákovo

Ponúkame

- viete si vybrať pracovné zmeny - ranné, poobedné
- viete si vybrať v ktorých dňoch v týždni budete pracovať
- viete si vybrať či chcete pracovať na trvalý alebo polovičný pracovný úväzok
- dostanete stravné lístky v hodnote 3,80€
- preplácame sviatky

Požadujeme

Pre túto prácu budete potrebovať platný (nie starší ako 2 roky) zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje sa u obvodného lekára, v prípade potreby Vám vieme pomôcť s jeho vybavením)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2758811  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,89€/hod.