Koordinátor logistickej zákazky pre Galantu - Gáň

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď

Popis práce

Koordinácia pridelenej zákazky:
- komunikácia s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti ap.
- riešenie prípadnej náhrady ľudí na zákazke
- komunikácia s pracovníkmi ohľadom práce, obsadzovanie zmien
- kontaktná osoba pre klienta a pracovníkov
- riešenie krízových situácií v teréne ( škody, absencie pracovníkov a pod.)
- administratívna agenda

Ponúkame

Preplácanie nákladov vynaložených na prepravu
Flexibilný pracovný čas
Rozmanitá pracovná náplň
Motivujúce finančné odmeňovanie.

Požadujeme

Ak sa obávaš každodenného pracovného stereotypu, pridaj sa do nášho tímu. Určite sa ti podarí vyhnúť sa mu.
Hľadáme komunikatívneho extroverta s vlastným osobným automobilom ( nutnosť), ktorý zvládne akúkoľvek výzvu a vynájde sa v každej situácii.
Hľadáme lojálneho a flexibilného nového kolegu/ kolegyňu, ktorý/-á sa nebojí nových výziev.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 1602829  Megjelentetés dátuma: 11.5.2016