Asistentka

InDevel, s. r. o.

Miesto práce
Jesenského 11, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce,
- komunikácia s internými a externými partnermi a štátnymi inštitúciami,
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie,
- evidovanie a archivácia dokumentov,
- vymáhanie pohľadávok ( telefonicky, písomne vo forme upomienok )
- príprava ďalších podkladov pre nadriadeného,

- strávne lístky

Uchádzači nech posielajú životopis spolu s fotografiou na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Základy

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, trpezlivosť, odolnosť voči stresu, rýchla orientácia v dokladoch, skúsenosti s prácou v administratíve, príjemná komunikácia, spolupráca s ostatnými kolegami, pokojne zvládanie náročných situácií, zorganizovať si prácu podľa priorít

Spoločnosť InDevel, s.r.o. je od roku 2010 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platnej legislatívy.
Od roku 2016 je držiteľom licencie Národnej banky Slovenska pre poskytovanie SÚ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3211982  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 EUR