Účtovník

Incheba, a.s.

Miesto práce
INCHEBA, a.s., Viedenská cesta, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacKonečná výška mzdy môže závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva vecnú a formálnu kontrolu všetkých došlých faktúr
Došlé faktúry zaeviduje a zaúčtuje
Splatné dodávateľské faktúry predkladá na úhradu, pripravuje prevodný príkaz do banky
Vybavuje komplexnú korešpodenciu týkajúcu sa dodávateľských faktúr
Archivuje dodávateľské faktúry, spracováva agendu PHM
Vykonáva činnosť hlavnej pokladníčky počas výstavných akcií, koncertov a eventov
Zabezpečuje brigádnikov na predaj vstupeniek a parkovného, vypracováva dohody a pracovné výkazy ako podklad pre personálno-mzdové oddelenie

parkovacie miesto v areáli Incheba, a.s.
vstupenky na podujatia v Inchebe, a.s.
kurz anglického jazyka v pracovnej dobe

Na základe našich výberových kritérií budeme kontaktovať a pozývať na pracovný pohovor iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

samostatného účtovníka, účtovníka

Počet rokov praxe

1

Výhodou je ovládanie IS Asseco SPIN
Spoľahlivosť, bezúhonnosť, precíznosť
Ochota pracovať počas výstavných akcií, eventov a koncertov aj počas dní pracovného pokoja

Incheba a.s. prevádzkuje najväčšie slovenské výstavno-kongresové centrum Incheba Expo Bratislava. Okrem známych výstav a veľtrhov sa zameriava na organizáciu kultúrnych, spoločenských, firemných či športových podujatí. Vďaka variabilite a multifunkčnosti priestorov si Inchebu ako miesto svojho eventu, pravidelne vyberajú organizátori koncertov, dlhodobých výstav, konferencií a odborných školení, plesov či firemných večierkov, ale aj štátnických podujatí na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4121972  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac