Senior účtovník

Incheba, a.s.

Miesto práce
Viedenská cesta 257, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrolovanie a účtovanie prvotných dokladov hlavnej knihy, zabezpečenie ich súladu s legislatívou a internými predpismi spoločnosti,
- Účtovanie a vystavovanie došlých tuzemských a zahraničných faktúr,
- Sledovanie a odsúhlasovanie saldokónt odberateľov a dodávateľov,
- Sledovanie a kontrolovanie termínov úhrad dodávateľom a inkás odberateľov,
- Vedenie evidencie a účtovanie hmotného a nehmotného investičného majetku,
- Spracovávanie a účtovanie bankových výpisov spoločnosti,
- Fyzická a dokladová inventúra súvahových účtov podľa pokynov spoločnosti,
- Správa pohľadávok a záväzkov v dodávateľsko-odberateľských vzťahoch spoločnosti,
- Komunikácia s tuzemskými odberateľmi a dodávateľmi,
- Spolupráca pri spracovaní mesačných podkladov DPH a pri mesačnej a ročnej účtovnej závierke spoločnosti,
- Príprava reportov pre štatistický úrad a NBS.

• podpora vzdelávania a kariérneho rastu
• HomeOffice
• motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov
• parkovacie miesto v areáli Incheba, a.s.
• vstupenky na podujatia v Inchebe, a.s.
• stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

4

- pracovné skúsenosti na podobnej pozícii
- MS Office - mierne pokročilý
- Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
- spoľahlivosť, bezúhonnosť, samostatnosť, precíznosť
- Výhodou je ovládanie IS SPIN- Asseco Solution

Incheba, a.s. je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a v organizovaní rôznych eventov a podujatí. Svojim klientom poskytuje profesionálne služby podľa ich požiadaviek a priestor pre efektívnu prezentáciu na veľtrhoch a výstavách. Na svojej pôde hostí najrôznejšie prestížne podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu. Každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Viedenska cesta 3-7
851 01 Bratislava
ID: 4028579  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac