Samostatný účtovník

Incheba, a.s.

Miesto práce
Viedenská cesta 5, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacCelková výška mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie finálneho kandidáta. Uvedená základná mzda je minimálna úroveň mzdy pri danom pracovnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účtovanie a vystavovanie došlých tuzemských a zahraničných faktúr,
- Sledovanie a odsúhlasovanie saldokonta odberateľov a dodávateľov,
- Sledovanie a kontrolovanie termínov úhrad dodávateľom a inkás odberateľov,
- Vedenie evidencie a účtovanie hmotného a nehmotného investičného majetku,
- Spracovávanie a účtovanie bankových výpisov spoločnosti,
- Fyzická a dokladová inventúra súvahových účtov podľa pokynov spoločnosti,
- Správa pohľadávok a záväzkov v dodávateľsko-odberateľských vzťahoch spoločnosti,
- Komunikácia s tuzemskými odberateľmi a dodávateľmi,
- Vyúčtovanie pracovných ciest,
- Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek,
- Spolupráca pri spracovaní mesačných podkladov DPH a pri mesačnej a ročnej účtovnej
závierke spoločnosti,
- Príprava reportov pre štatistický úrad a NBS,
- Plnenie iných úloh súvisiacich s administratívnou a účtovnou agendou podľa potrieb a
pokynov zamestnávateľa

• podpora vzdelávania a kariérneho rastu
• parkovacie miesto v areáli Incheba, a.s.
• vstupenky na podujatia v Inchebe, a.s.
• stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky na danej pozícii a máte skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti podvojného účtovníctva

Počet rokov praxe

2

- prax v účtovníctve min. 2 roky
- dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, lojalita
- spoľahlivosť, bezúhonnosť, precíznosť
- empatia, príjemné vystupovanie, ústretovosť, spolupráca

Incheba a.s. prevádzkuje najväčšie slovenské výstavno-kongresové centrum Incheba Expo Bratislava. Okrem známych výstav a veľtrhov sa zameriava na organizáciu kultúrnych, spoločenských, firemných či športových podujatí. Vďaka variabilite a multifunkčnosti priestorov si Inchebu ako miesto svojho eventu, pravidelne vyberajú organizátori koncertov, dlhodobých výstav, konferencií a odborných školení, plesov či firemných večierkov, ale aj štátnických podujatí na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4028579  Megjelentetés dátuma: 7.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac