Administratívna pracovníčka dopravnej spoločnosti

INCAR, s.r.o.

Miesto práce
Lužianky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 € brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-evidencia paliet a obalov
-kontrola, skenovanie a archivácia dodacích listov
-vyhotovovanie podkladov pre následné reporty, analýzy a štatistické výkazy v
stanovených termínoch a plnenie operatívnych úloh

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti žiadame zasielať mailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti INCAR, s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

-zodpovednosť
-samostatnosť
-spoľahlivosť
-precíznosť, presnosť

Obchodno-dopravná spoločnosť zameraná na prepravu a rozvoz potravinárskeho tovaru izotermickými vozidlami s chladením najmä v rámci Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2123168  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 € brutto + variabilná zložka