Pracovník rozvozu tovaru-šofér

INBOX, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
630 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz objednaného tovaru na pobočky našich záložní- hlavne po východnom Slovensku. Manipulácia s tovarom do 15 kg. Nakladanie , vykladanie a evidencia . Uprednostňujeme uchádzačov z Košíc nakoľko sa tovar doručuje z/do centrály firmy so sídlom na Južnej triede v Košiciach.

*výhodné zamestnanecké nákupy
*stravné lístky
*práca v stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu vyplňte tento formulár , alebo zašlite svoj životopis na email: prá[email protected] Do výberového konania budeme pozývať iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky, ďakujeme za pochopenie. Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

najazdených minimálne 50 000 km, bez pracovných skúseností.

Celoslovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa predajom šperkov a záložníctvom .
Dobrá záložňa INBOX s.r.o. poskytuje kvalifikované služby v oblasti záložníctva na profesionálnej úrovni. Ponúkame absolútnu diskrétnosť, seriózne jednanie, bezkonkurenčne najvýhodnejšie podmienky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Južná trieda 64
040 01 Košice
ID: 3939781  Megjelentetés dátuma: 20.7.2020  Alapbér (bruttó): 630 EUR/mesiac