Koordinátor zodpovedný za nezhodný materiál a obalové hospodárstvo

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ (podľa pracovných skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadiť tok obalových materiálov a nezhodných materiálov.
• Vykonávať administratívne úkony v ERP systéme LNInfor 10.
• Zodpovedať za správnosť NCA procesov.
• Zodpovedať za korešpondenciu, dokumentáciu a hlásenia.
• Kontrolovať a aktualizovať logistické údaje na portáloch zákazníkov.
• Komunikovať so zákazníkmi, dodávateľmi a prepravcami v anglickom jazyku.
• Zodpovedať za proces párovania faktúr s dodacími listami.
• Zaznamenávať a sledovať tok balení a objednávať nové balenia.
• Riadenie sortovania NOK materiálu.
• Práca s vysokozdvižným vozíkom.

- 13-ty plat
- ročná valorizácia miezd
- III. pilier dôchodkového sporenia
- príspevok na dopravu
- sociálny a motivačný program (športové aktivity, firemné podujatia, ocenenie zamestnancov a iné)

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- práca s VZV - povinná - možnosť zaškolenia

Spoločnosť Inalfa Roof Systems je súčasťou skupiny BHAP, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov automobilových komponentov v Číne. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Venray v Holandsku. Spoločnosť Inalfa Roof Systems je jedným z najväčších výrobcov strešných systémov pre prémiových zákazníkov ako sú BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď. Na Slovensku pôsobí spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o. už od roku 2010 a jej sídlo je v priemyselnom parku v katastri obce Krakovany, neďaleko Piešťan. Patrí medzi najväčších zamestnávateľov v piešťanskom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3575890  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€ (podľa pracovných skúseností kandidáta)