Elektromechanik údržby/správca budov

Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 573/3, 922 01 Krakovany, okres Piešťany
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zavádza preventívne a nápravné údržby budovy, strojov a zariadení.
• Rieši elektrické, mechanické, hydraulické a pneumatické poruchy a navrhuje zlepšenia.
• Vykonáva údržbu, inšpekciu, nápravu, úpravu a zlepšenia výrobných technológií, robotov, automatických nástrojov a iného náradia.
• Pripravuje a kontroluje údržbu, náhradné diely a optimalizáciu náhradných dielov.
• Iniciuje aktivity týkajúce sa neustáleho zlepšovania procesov oddelení zabezpečovaných v prepojení s technickým oddelením.
• Pracuje s technickou dokumentáciou.
•Zodpovedá: 30% správa budovy (kúrenie, komresory, transformery atď.), 70% údržba výrobných liniek (fanuc,festo,siemens).
• Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

- 13-ty plat
- ročná valorizácia
- autobusová doprava zdarma (smer PN, Chtelnica, Veľké Kostoľany)
- III. pilier dôchodkového sporenia
- príspevok na dopravu
- príplatok za zmennosť nad rámec Zákonníka práce (až do výšky 85€)
- sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §22 alebo §23 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.
• Technické vzdelanie
• Elektromechanik v oblasti automatizácie
• Fanuc roboty - výhoda

Spoločnosť Inalfa Roof Systems je súčasťou skupiny BHAP, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov automobilových komponentov v Číne. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Venray v Holandsku. Spoločnosť Inalfa Roof Systems je jedným z najväčších výrobcov strešných systémov pre prémiových zákazníkov ako sú BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď. Na Slovensku pôsobí spoločnosť Inalfa Roof Systems Slovakia, s.r.o. už od roku 2010 a jej sídlo je v priemyselnom parku v katastri obce Krakovany, neďaleko Piešťan. Patrí medzi najväčších zamestnávateľov v piešťanskom regióne a v súčasnosti zamestnáva viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3055148  Megjelentetés dátuma: 2.6.2017