Majster stavebnej výroby-Montáž ŽB-prefabrikovaných stavieb

IN VEST s.r.o.

Miesto práce
Budapešť, Maďarsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacbonusy + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za kvalitu prác ním riadených pracovníkov
- Plnenie výrobných príkazov
- Zodpovedá za dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny
- Zabezpečenie potrebných mechanizmov a strojov
- Zadelenie pracovníkov na prácu podľa kvalifikácie
- Vedenie stavebného denníka a uloženie záznamov o kvalite

Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len úspešným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita

Popredná stavebná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v Česku a Maďarsku, zaoberajúca sa komplexnou realizáciou nových stavieb, stavebnou údržbou a výrobou stavebných prefabrikovaných prvkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3814596  Megjelentetés dátuma: 16.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac