Horizontkár

IN VEST s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 6 Eur/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca vykonávaná na základe výkresov a pokynov nadriadeného na konvenčných strojoch
- Základné programovanie v systéme HEIDENHAIN 530i
- Meniaci sa charakter výrobkov – kusová výroba

- obedy
- osobný rast
- možnosť nadčasov

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len úspešných uchádzačov spĺňajúcich požadované predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie v odbore obrábač kovov, nastavovač - mechanik NC/CNC strojov resp. príbuzné odbory, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti so riadiacim systémom Heidenhain 530i
Samostatnosť
Spoľahlivosť

Popredná stavebná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v Česku a Maďarsku, zaoberajúca sa komplexnou realizáciou nových stavieb, stavebnou údržbou a výrobou stavebných prefabrikovaných prvkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1873286  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 6 Eur/ hod.