Predajca luxusného nábytku

in-ELIS SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 100,- / mesiac + fixná provízia z obratu prevádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj luxusného nábytku, vypracovávanie cenových ponúk, starostlivosť o zákazníkov, odborné poradenstvo pri riešení interiérov, komunikácia a spolupráca s obchodnými partnermi, architektmi a dizajnérmi. Zabezpečenie chodu prevádzky, propagácia a reklama.

Informácie o výberovom konaní

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreatívna osobnosť, ochota učiť sa a napredovať, Výborné komunikačné schopnosti, samostatnosť, záujem o bytový dizajn

Už od roku 2003 sa firma in-ELIS radí k najväčším distribútorom značkových sedacích súprav v Slovenskej a Českej republike. Hlavnou činnosťou je veľkoobchod a budovanie značiek renomovaných európskych výrobcov na našom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3619134  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100,- / mesiac + fixná provízia z obratu prevádzky