Šalovač/Tesár Rakúsko - 15,05 Eur/hod brutto + 41,40 diety/deň

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
priebežne február, marec
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac+ 900€ nezdanené diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rakúsku firmu hľadáme tesárov - šalovačov na systémy (Doka, Peri, Framax, Hünebeck, etc.) s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Základná mzda na základe kolektívnych dohôd v stavebníctve je určená na 15,05€ na hodinu brutto + odmeny podľa vášho výkonu a skúseností. Za každý odpracovaný deň tiež dostávate diéty vo výške 41,40€.

+ 13 a 14 plat v roku
+ 5 týždňov platenej dovolenky

- Pracuje sa na rakúsku zmluvu
- Overený zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce
- Ubytovanie zabezpečené a hradené uchádzačom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska spoločnosť, ktorá sa orientuje na stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Vyučený murár, tesár, šalovač alebo dlhoročná prax
- Nemecký jazyk na úrovni dorozumenia sa na stavbe
- Prax minimálne 1 rok
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod.
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4031287  Megjelentetés dátuma: 9.2.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac