Pracovník v sklade Sainsbury´s v Anglicku odlet 30.5.2012 streda

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Haydock, UK, Veľká Británia
Termín nástupu
30.5.2012, 6.6.2012, 13.6.2012
Mzdové podmienky (brutto)
6,10 - 7 GBP na hodinu brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí pre prácu v skladoch. Ide o prípravu tovaru na základe objednávok v sklade veľkého obchodného reťazca. V sklade sú všetky druhy tovaru a je potrebné rátať aj s balíkmi do 20 kg.

Tovar skladovav danom sklade: sklad s teplotou cca 5 C potraviny

Pracovné zariadenia: Používajú sa LLOP vozíky, prstový ručný scanner.

Pracovné hodiny:
cca 40 hodín týždenne s možnosťou pravidelných nadčasov

Pri pracovníkoch ktorí splňajú normu nad 100% bonus za produktivitu.

Tréning pred nástupom je poskytovaný zamestnávateľom na pracovisku počas prvých dní.

Pred nástupom je potrebné prejsť jednoducgým testom angličtiny a testom na drogy.

Ubytovanie a doprava do práce
V prípade, že nemáte vlastné ubytovanie, vieme Vám zabezpečiť ubytovanie formou nc

V prípade záujmu o túto pozíciu nám emailom pošlite Váš životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu [email protected]. Do predmetu emailu napíšte PRÁCA V SKLADE SAINSBURY´S HAYDOCK. Ihneď Vás budeme telefonicky alebo mailom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Agentúra zamestnávajúca ľudí precujúcich v skladoch a potravinárskych fabrikách vo Veľkej Británii.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je určené

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je potrebné mať dobrú úroveň anglického jazyka, takú aby ste prešli telefonickým pohovorom s našim zahraničným partnerom. Taktiež po príchode na pracovisko a po krátkom tréningu je potrebné prejsť jednoduchým vstupným testom, ktorý sa môže len raz opakovať. Je potrebné po príchode prejsť aj testom na drogy.

Všetci zamestnanci pred nástupom musia prejsť jednoduchým pohovorom so zamestnancom zamestnávateľskej agentúry. Potom ich manažér prevedie po pracovisku následovne vypracujú registračné procedúry a nastupujú na tréning.

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1262970  Megjelentetés dátuma: 24.5.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6,10 - 7 GBP na hodinu brutto