Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Sestra Bratislava- Dúbravka

IMUNO - ALERGO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás oblasť imunológie alergológie?

Do privátneho alergologicko- imunologického centra s lôžkami hľadáme zodpovednú príjemnú sestru, ktorej náplňou práce je:
administratíva pri prijatí pacienta a práca s platobným terminálom, prijímanie a odosielanie emailov - objednávanie,
odborná činnosť sestry - odbery, podávanie injekcií, infúzií,
starostlivosť o chod ambulancie,
zabezpečovanie zdravotníckeho materiálu,
zúčtovanie zdravotných poisťovní,

Výkonostné odmeny vyplácané polročne,
zaujímavá a stabilná pracovná doba v pracovnom týždni,
ústretové jednanie,
non COVID-19 prostredie,

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na výberové konanie. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Práca s ambulantným softwarom - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť a spoľahlivosť
Schopnosť zachovať pokoj v stresových situáciách
Diskrétnosť, ústretovosť a schopnosť pracovať s ľuďmi
Organizačné schopnosti, efektívnosť a dôslednosť
Lojalita – hľadáme dlhodobého zamestnanca
Predošlá ambulantná/ nemocničná prax je výhodou.

Sme súkromné zdravotnícke zariadenie so zameraním na alergológiu a klinickú imunológiu. Poskytujeme komplexné služby v oblasti diagnostiky a liečby rôznych alergických a autoimunitných ochorení. Vykonávame funkčné vyšetrenia pľúc. Vyšetrujeme a liečime črevný mikrobióm, ktorého nerovnováha spôsobuje mnohé potravinové alergie a intolerancie, pričom využívame najnovšie poznatky výživovej medicíny. V našom zariadení uplatňujeme celostný pohľad na zdravotný stav našich pacientov. Aby sme čo najviac zefektívnili liečbu a jej prínos pre pacienta, využívame aj psychosomatickú liečbu (psychológ). Venujeme sa aj imuno-onkológii a participujeme na klinických štúdiách s novými liekmi.
www.imuno-alergo.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4001272  Megjelentetés dátuma: 6.10.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac