Zdravotná sestra - imunologicko-alergologická ambulancia

IMUNO - ALERGO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
03.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás oblasť imunológie a chcete odborne rásť?
Do imunologickej ambulancie hľadáme zodpovednú príjemnú sestru so zmyslom pre organizáciu úloh a diskrétnosť, ktorej náplňou práce je:

Odborná činnosť sestry ako odbery, podávanie injekcií, infúzií
Funkčné vyšetrenie pľúc
Manažment pacienta a plánovanie objednávok
Starostlivosť o chod ambulancie, zabezpečovanie zdravotníckeho materiálu
Administratívna podpora, zakladanie výsledkov pacientov do zdravotných záznamov

Odborný rast, možnosť spolupráce na klinických štúdiách
Možnosť vycestovania do zahraničia na odborné kongresy
Nadštandardný kolektív, firemné akcie
Ústretové vedenie (práca v zabehnutej ambulancii rodinného charakteru)
Výkonové odmeny

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na výberové konanie. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Zodpovednosť a spoľahlivosť
Schopnosť zachovať pokoj v stresových situáciách
Diskrétnosť, ústretovosť a schopnosť pracovať s ľuďmi
Organizačné schopnosti, efektívnosť a dôslednosť
Lojalita – hľadáme dlhodobého zamestnanca
Predošlá nemocničná prax je výhodou

Sme súkromné zdravotnícke zariadenie so zameraním na alergológiu a klinickú imunológiu. Poskytujeme komplexné služby v oblasti diagnostiky a liečby rôznych alergických a autoimunitných ochorení. Vykonávame funkčné vyšetrenia pľúc. Vyšetrujeme a liečime črevný mikrobióm, ktorého nerovnováha spôsobuje mnohé potravinové alergie a intolerancie, pričom využívame najnovšie poznatky výživovej medicíny. V našom zariadení uplatňujeme celostný pohľad na zdravotný stav našich pacientov. Aby sme čo najviac zefektívnili liečbu a jej prínos pre pacienta, využívame aj psychosomatickú liečbu (psychológ). Venujeme sa aj imuno-onkológii a participujeme na klinických štúdiách s novými liekmi.
www.imuno-alergo.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3551183  Megjelentetés dátuma: 31.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€