Pracovník bezpečnostnej služby - vlastná ochrana majetku

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
Ihneď
3,56 EUR/hod.Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu, v nedeľu, v nočných zmenách a za prácu vo sviatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na výkon vlastnej ochrany majetku.
Jedná sa prevažne o prácu na vrátnici spoločnosti, ako je monitorovanie pohybu osôb, evidencia návštev, evidencia a kontrola vozidiel ale aj o výkon obhliadok objektu.
Hľadáme kolegov na zastupovanie počas dlhodobej práceneschopnosti, ale v prípade obojstrannej spokojnosti je možné uzatvorenie pracovného pomeru na dobu neurčitú.
Pre výkon činnosti vyžadujeme:
- odborná spôsobilosť pre výkon vlastnej ochrany
- bezúhonnosť (čistý register trestov)
- zdravotnú spôsobilosť.

Jedná sa o prácu v nepretržitej prevádzke.

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovia, pošlite prosím svoj životopis na adresu: [email protected] . Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
IMUNA PHAMR, a.s. ďakujem všetkých uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti.
Oslovení budú iba uchádzači, ktorí budú vyhovovať zadaným požiadavkám a budú pozvaní na osobný pohovor.
O spoločnosti sa môžete dozvedieť viac na: www.imuna.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- pozornosť

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3965871  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Alapbér (bruttó): 3,56 EUR/hod.