Technik elektrických zariadení

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacosobné hodnotenie, mzdové zvýhodnenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba všetkých druhov elektronických, slaboprúdových, regulačných a ovládacích zariadení,
- spolupráca pri výbere dodávateľov na zabezpečenie náhradných dielov a pomocného materiálu,
- zabezpečenie bezporuchovej prevádzky technických a technologických strojov a zariadení,
- účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií
- vykonávanie preventívnej údržby a účasť na odstraňovaní nedostatkov zistených pri odborných prehliadkach a revíziách
- asistenčná činnosť pri inštalácií nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení,
- bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov.

- práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
- pracovná zmluva na plný pracovný úväzok
- bezplatné zaškolenie
- účasť na odborných školeniach, možnosť kariérneho rastu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kvalifikačné predpoklady, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis na uvedenú adresu. Do záhlavia správy prosím uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.
IMUNA PHARM, a.s. ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splnia podmienky uvedené v inzeráte a budú vybraní na osobný pohovor.
O našej spoločnosti sa môžete dozvedieť viac na stránke: www.imuna.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Mzdové hodnotenie závisí od skúseností a zručností a v neposlednej rade od ochoty a schopnosti učiť sa nové veci.
Od úspešného uchádzača požadujeme vzdelanie elektrotechnického zamerania a odbornú spôsobilosť pre činnosť na technickom zariadení elektrickom podľa § 21 - 23 Vyhlášky 508/2009.
Znalosť anglického jazyka a prax v oblasti údržby technických a technologických zariadení používaných vo farmaceutickom priemysle je vítaná, nie je však podmienkou.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3735614  Megjelentetés dátuma: 14.4.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac