Kvalifikovaná osoba pre dohľad nad bezpečnosťou liekov / QPPV

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Šarišské Michaľany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre plnenie špecifických povinností kvalifikovanej osoby EÚ pre farmakovigilanciu a udržiavanie zavedeného systému farmakovigilancie hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu.

K hlavným povinnostiam bude patriť:

  • vedenie systému farmakovigilancie
  • udržiavanie a aktualizácia hlavného súboru farmakovigilančného systému
  • komunikácia s EMA a ostatnými nadriadenými autoritami
  • plnenie ďalších úloh vyplývajúcich z príslušných smerníc a nariadení.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite prosím svoj životopis na našu adresu. Do záhlavia správy prosím uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa zaujímate.
Spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom za záujem o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splnia predpísané kvalifikačné požiadavky a budú pozvaní na pracovný pohovor.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na našej stránke: www.imuna.sk .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo, farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu/kolegyňu so skúsenosťami s prácou v oblasti farmakovigilanice.
Ďalej pri plnení pracovných povinností očakávame zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť a komunikačné schopnosti.
Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nevyhnutná.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3644762  Megjelentetés dátuma: 15.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac