Vzorkár vo farmaceutickej výrobe

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ASAP
od 540,- Eur + osobný príplatok od 40,- do 100,- Eur. Mzda bude prehodnotená po zaučení a pri samostatnom výkone práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na obsadenie pracovného miesta vzorkára. Jeho povinnosťou bude:
- sledovanie a zabezpečovanie odberu stabilitných vzoriek podľa vopred stanovených požiadaviek
- manipulácia s hotovými výrobkami umiestnenými v stabilitnom sklade
- spracovanie príslušnej dokumentácie
- preprava a odovzdanie vzoriek do laboratórií
- doručovanie výsledkov skúšok

Úspešnému uchádzačovi ponúkame prácu na plný pracovný úväzok a na dobu neurčitú. Bezplatné zaškolenie a prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis. Do záhlavia správy prosím uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.
IMUNA PHARM, a.s. ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí splnia podmienky uvedené v inzeráte a budú vybraní na osobný pohovor.
O spoločnosti sa môžete dozvedieť viac na www.imuna.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame samostatnosť v práci, presnosť, precíznosť a pozornosť. Nevyhnutnosťou je vodičské oprávnenie skupiny B.
Pri výkone práce je nutné manipulácia s materiálom a hotovými výrobkami - vhodnejšia pre mužov.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3523747  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 540,- Eur + osobný príplatok od 40,- do 100,- Eur. Mzda bude prehodnotená po zaučení a pri samostatnom výkone práce.