Špecialista na oddelení kvality

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ASAP
1 150 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a odborných zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou farmaceutických výrobkov. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na úsek zabezpečenia kvality. Jeho pracovnou náplňou bude predovšetkým:
- práca v súlade s pravidlami správnej výrobnej praxe
- dohľad nad dodržiavaním interných smerníc, pokynov a nariadení
- vykonávanie interných a externých auditov
- zabezpečovanie a kontrola komplexného uplatňovania zásad správnej výrobnej praxe a správnej laboratórnej praxe vo výrobe a kontrole kvality a pri zavádzaní nových výrobkov do výroby
- účasť na auditoch vykonávaných v spoločnosti
- spolupráca pri hodnotení technických požiadaviek pre zabezpečenie výrobných procesov v podmienkach správnej výrobnej praxe.

Úspešnému uchádzačovi ponúkame prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu, bezplatné zaškolenie, účasť na odborných školeniach a kurzoch a možnosť kariérneho rastu.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku na uvedenú adresu. V predmete správy prosím uveďte pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate.
IMUNA PHARM, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti. Oslovení budú iba uchádzači, ktorí splnia kvalifikačné predpoklady a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

biológia, veterinárstvo, potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítané sú skúsenosti aj z potravinárskeho priemyslu.
K povahovým vlastnostiam by mali nepochybne patriť spoľahlivosť, precíznosť, odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2780333  Megjelentetés dátuma: 17.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac