1 350 - 1 550 EUR

Elektrikár

IMS Installations Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia elektroinštalácií podľa projektovej dokumentácie
- elektroinštalačné práce v oblasti priemyslu
- elektroinštalačné práce v oblasti inteligentného riadenia budov
- servis vyhradených technických zariadení - elektrických
- inštalácia štrukturovanej kabeláže a slaboprúdových systémov
- EZS + CCTV

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1350 EUR

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania v oblasti elektrotechniky
- práca v mladom a vysoko kvalifikovanom kolektíve
- práca na renomovaných a prestížnych projektoch

V prípade záujmu zašlite prosím svoj životopis s kontaktnými údajmi na našu e mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyhláška 508/2009, § 22 alobo § 21
- samostatnosť
- kreatívne myslenie
- vôľa pracovať a cestovať (západné Slovensko)
- zmysel pre detail a poriadok

Firma IMS Installations Slovakia sa zaoberá návrhom, projektovaním a realizáciou elektroinštalácií v širokom spektre. Gro našej práce tvoria inštalácie inteligentných systémov riadenia budov, priemyselné inštalácie a fitout inštalácie administratívnych priestorov.

Kšinná 186
95641 Kšinná 186
www.ims-installations.sk

Kontakt

ID: 2742301   Megjelentetés dátuma: 21.10.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 1350 EUR