Pomocný čašník mobilbarista vo vlaku

Imrich Ivan

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocný časník Mobilbarista, obsluhuje zákazníkov vo vlakovej súprave tovarom ktorý má na mobilbarovom vozíku, pomáha v reštauračnom vozni, udržiava poriadok na zverenom úseku, zodpovedá za zverené vybavenie, zodpovedá za plnenie svojích úloh. Pracuje sa na 3 dňové smeny počas ktorých je zamestanec stále na vozni. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorýí spĺňajú požiadavky.

Strava: raňajky obed večera. Práca v mladom a dynamickom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

vyučený v odbore,zdravotný preukaz,hygienické minimum

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Komunikatívny, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa nové veci, flexibilný, schopnosť zvládať stresové situácie. Vyučený v odbore,zdravotný preukaz,hygienické minimum

Reštauracia Košice
ID: 3747606  Megjelentetés dátuma: 13.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 050 - 1 200 EUR/mesiac