Predajca nábytku

IMPORTA s.r.o.

Miesto práce
OC STYLA Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + provízie z dosiahnutých tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopných a iniciatívnych kolegov na predaj nábytku, ktorým nechýba obchodný duch a kreatívne myslenie pri komunikácií so zákazníkmi.

Náplň práce:
* poradenské a predajné činnosti pri výbere nábytku
* kompletná obsluha zákazníkov (návrh, poradenstvo, objednávka, dodanie tovaru, riešenie reklamácií)
* práca s pokladňou
* administratívna činnosť spojená s realizáciou kompletnej objednávky
* starostlivosť o predajňu
* komunikácia s ostatnými kolegami
* práca v obchodnom centre (krátky/dlhý týždeň)

Ponúkame:
* stabilné pracovné miesto
* zaškolenie skúsenými kolegami
* príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie
* mzdové ohodnotenie závislé na dosahovaní predajných výsledkov - motivačný systém provízie k základnej mzde

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky a postúpia do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predaj nábytku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame?
* predajná schopnosť je nutnosťou
* bežná užívateľská znalosť práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
* VP sk. B (výhodou, nie je podmienkou)
* anglický jazyk (výhodou, nie je podmienkou)
* prax v obore predaja nábytku (výhodou, nie je podmienkou)
* zodpovedný prístup k práci, samostatnosť
* výborné komunikačné schopnosti
* cieľavedomosť a orientácia na zákazníka

Spoločnosť Importa s.r.o. je popredným dodávateľom výrobkov spoločnosti MEUBLE s.r.o. a výhradným predajcom sedacích súprav značky NEJČI DESIGN. Spoločnosť sa zameriava aj na zariaďovanie interiérov, kancelárií, hotelov a penziónov, zariaďovanie predaných priestorov ai.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2806829  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € + provízie z dosiahnutých tržieb