Obchodný zástupca pre Bratislavu

Imperial Tobacco Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš rozvíjať svoju pracovnú kariéru v medzinárodnej firme? Zaujíma ťa oblasť predaja? Chceš zažiť organizačnú kultúru vo firme ocenenej titulom najlepší zamestnávateľ niekoľko rokov po sebe? Tak neváhaj a pošli nám svoje CV.
Obchodný zástupca má v zodpovednosti distribúciu a predaj cigariet a tabakových výrobkov vo vybraných prevádzkach, implementáciu aktivít na podporu predaja. Vyhľadáva nových a stará sa o pridelených zákazníkov, vedie podrobnú a presnú agendu súvisiacu s vykazovaním pracovnej činnosti.

dovolenka naviac, 13.plat a výkonnostné odmeny, benefity spojené so starostlivosťou o zdravie, flexibilný systém zamestnaneckých výhod a rôzne výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy,služobný automobil aj na súkromné účely.

Na pohovor budeme pozývať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na túto pracovnú pozíciu.
Výberové konanie(prvé aj druhé kolo) sa bude konať v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

bydlisko v Bratislave a blízkom okolí
vysoké pracovné nasadenie a ochota učiť sa
spoľahlivosť a zodpovednosť
rozvinuté komunikačné schopnosti
príjemné vystupovanie
prax vo vedení motorového vozidla
pracovné skúsenosti v obchodnej činnosti sú výhodou

- druhá najväčšia tabaková spoločnosť na Slovensku
- Imperial Tobacco Slovakia a.s. je dcérska spoločnosť a súčasť medzinárodnej spoločnosti Imperial Brands PLC http://www.imperialbrandsplc.com/
- Imperial Tobacco Slovakia a.s. dlhoročne patrí medzi spoločnosti ocenené titulom Best Employer Slovakia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3783041  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 €