Špecialista výmeny čelných skiel a nastavení asistenčných systémov

IMPA Bratislava, a.s.

Miesto práce
Bratislava Petržalka, Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacplus % odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v plnevybavenom nezávislom autoservise
práca na jednu pracovnú zmenu
výmena čelných skiel ako aj ostatného zasklenia vozidla
nastavenie a kalibrácia asistenčných systémov vozidla
vykonávanie servisných akcií predpísaných výrobcom
vykonávať rýchle a požiadavkám trhu zodpovedajúce karosárske opravy a údržbu vozidiel zákazníkov
karosárske práce na motorových vozidlách
dodržiavanie stanovených pracovných postupov a dodržiavanie stanovenej kvality vykonanej práce
školiaci proces na jednotlivé pracovné úkony

práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania
práca v plnevybavenom autoservise so všetkým potrebným náradím
zaujímavé finančné ohodnotenia
zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
používanie najnovších technológií
príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
priateľské prostredie, mladý kolektív
tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť
zodpovednosť
spoľahlivosť
flexibilita
pracovné nasadenie

Perspektívna spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom vozidiel značky Škoda a servisom vozidiel VW

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3496628  Megjelentetés dátuma: 23.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac