Team Assistant/Receptionist (part-time)

CPI Facility Slovakia

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čo najskôr neba podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník/čka Team Assistant/Receptionist prijíma telefonáty a vybavuje emailovú komunikáciu. Zodpovedá za privítanie a ohlásenie návštev ako aj prípravu meetingových miestností, občerstvenia a pod. Zabezpečuje prijímanie a evidenciu pošty, organizáciu a archivovanie firemnej dokumentácie. Poskytuje administratívnu podporu a venuje sa ďalším úlohám podľa potreby vedenia a Team Assistantky

Ovocie, nápoje a káva sú zamestnancom k dispozícií
Príspevok na stravné
Zázemie v rastúcej medzinárodnej spoločnosti
Teambuildingové akcie
Bezplatné parkovanie

Pozicia je primárne určená študentom s flexibilným rozvrhom, matkám na materskej/rodičovskej dovolenke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ústretovosť a spoľahlivosť
"I can do it" attitude
Flexibilita - možnosť pracovať aspoň 3 dni v týždni (počet hodín za deň je flexibilný a dá sa prispôsobiť na základe vzájomnej dohody)
Znalosť anglického jazyka podmienkou
Príjemné vystupovanie

Spoločnosť CPI Property Group patrí medzi významné investičné a realitné spoločnosti v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť je zameraná na správu nehnuteľností, prenájom nehnuteľností a dlhodobé investície v oblasti nehnuteľností ako sú obchodné centrá, retail parky ,hotely, kancelárske budovy a pod.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3302976  Megjelentetés dátuma: 26.4.2022  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.