Administratívny pracovník na správu produkčných systémov

IMMOBAU s.r.o.

Miesto práce
Bachledova dolina, Ždiar-Bachledova dolina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou zamestnanca je spravovanie produkčného systému BLUEGASTRO, do tohto produkčného systému eviduje príjem a výdaj tovaru do reštaurácií ako aj do obchodov a suvenírov v stredisku BACHLEDKA Ski & Sun. Práca s dokumentáciou - vybavovanie došlých faktúr, hospodárska korešpondencia.
Práce spojené s prijímaním a vydávaním tovarov. Komunikácia s dodávateľmi a externými partnermi. V prípade potreby poskytuje všetky informácie o stredisku, ubytovaní a atrakciách.

Ponúkame prácu v krásnom vysokohorskom prostredí. Výborný kolektív ľudí v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti, príjemné pracovné prostredie. Možnosť lyžovania v stredisku a skipasy pre členov rodiny (manžel/ka, deti). Po skúšobnej dobe možnosť pre jednania platových podmienok v prípade spokojnosti a plnenia pracovných povinností.

Z dôvodu rozvoja strediska BACHLEDKA Ski & Sun - vybudovania novej panoramatickej reštaurácie, hľadáme vhodného kandidáta na správu produkčných systémov gastro zariadení a obchodov. Miesto výkonu práce Bachledova dolina, Ždiar

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý má všeobecný rozhľad o regióne je flexibilný schopný pracovať pod tlakom.
- prax v styku so zákazníkmi je vítaná
- príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať a učiť sa
- zvládanie stresových situácií
- ochota pracovať v prípade potreby na zmeny
- vysoké pracovné nasadenie
- spoľahlivosť, bezúhonnosť

Pracujte tam, kde iní dovolenkujú!
BACHLEDKA Ski & Sun patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku. Pri každodennej práci sa usilujeme skvalitňovať poskytované služby tak, aby sa u nás návštevníci cítili komfortne a radi sa vracali. Vďaka vízii nášho manažmentu, odbornosti a usilovnosti našich zamestnancov pribúdajú v stredisku každý rok nové atrakcie a služby. Od zamestnancov očakávame, že budú profesionálnymi a kompetentnými partnermi pre našich klientov. Hľadať riešenia a nie problémy, k svojej práci sa stavať zodpovedne a k zákazníkom s úctou a úsmevom. Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3391353  Megjelentetés dátuma: 20.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 €